"Олександрійська правда" тепер у Facebook

неділя, 15 жовтня 2017 р.

За перемогу з міні-футболу учні отримали 5 тис грн.

14 команд боролися 14 жовтня за перемогу й приз в 5 тис. грн..Змагання з міні-футболу вже стали традиційними для олександрійських школярів.Команди розбили на   4 підгрупи, переможці яких вийшли у півфінал. Про це повідомляє ФК “Олександрія”.Захід був організований ФК «Олександрія», Управлінням освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, Олександрійською федерацією футболу, присвячений Дню українського козацтва
. За результатами змагання ІІІ-тє місце посіла команда ЛІТу, отримавши грошовий сертифікат на суму 2000 грн. II-ге місце в турнірі  виборолили юні футболісти з гімназії ім. Т.Г. Шевченка, отримавши 3000 грн. , I-е місце виборола команда НВК №17, відповідно отримавши грошовий сертифікат номіналом у 5000 грн.
Також переможці отримали кубки, дипломи, медалі й сувеніри від ФК «Олександрія» на згадку про змагання. Крім цього усі команди-учасниці отримали комплекти м’ячів, а призери – сумки від технічного спонсора – компанії Nike.
,учасників турніру організував депутат Олександрійської міської ради Андрій Коломійцев.