"Олександрійська правда" тепер у Facebook

вівторок, 8 січня 2019 р.

До “Книги успіхів” потрапили три громади з Кіровоградської області



Місто Олександрія, Первозванівська та Компаніївська ОТГ - в переліку успішних історій децентралізації в 2018-му році. Про це повідомляє Асоціація міст України, яка щоквартально в рамках проекту “ПУЛЬС” випускає збірки “Книга успіхів”.
До збірки за четвертий квартал 2018-го року увійшло близько 80 історій, що демонструють позитивний вплив децентралізації на життя громад. Серед цих коротких історій є три громади з Кіровоградщини.

Первозванівська ОТГ потрапила в дві номінації “Енергоефективність” та “Охорона здоров'я”.
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ У БУДИНКУ КУЛЬТУРИ
У селі Степове Первозванівської громади проводяться заходи з енергоефективності. Наприкінці жовтня сучасну енергоефективну систему опалення встановлено в Будинку культури. На черзі – адміністративна будівля, де знаходиться сільрада, житлово-комунальна дільниця, пошта, ФАП і магазини.
У Будинку культури за кошти громади встановлено котли, які працюють на брикетах та дровах. Громада змогла виділити для цього 120 тис. грн.
ЕЛЕКТРОВЕЛОСИПЕД ДЛЯ МЕДСЕСТРИ ФАПУ
Для зручності обслуговування пацієнтів на дому в селі Степовому, що входить до складу Первозванівської ОТГ, придбано електровелосипед для медичної сестри, яка працює у ФАПі. З бюджету громади для цього було виділено 16 тис грн. Для керування транспортом не потрібно особливих навичок і водійських прав. Медична сестра, користуючись електровелосипедом, зможе відвідати більше пацієнтів та приділяти їм більше уваги.
Олександрія та Компаніївська ОТГ потрапили в рубрику “Безпека громади”.
МУНІЦИПАЛЬНА ПОЛІЦІЯ
В Олександрії у 2017 році було створено комунальне підприємство «Муніципальна поліція». Організація допомагає правоохоронним органам забезпечувати у місті належний громадський порядок та попереджати адміністративні правопорушення.
Сьогодні на підприємстві працює 19 інспекторів. Вони здійснюють контроль за дотриманням правил благоустрою, земельного та природоохоронного законодавства, проводять онлайн-моніторинг території міста.
Успішну роботу муніципальної поліції демонструє ефективна боротьба зі стихійною торгівлею, попередження злочинів, забезпечення дотримання правил благоустрою та інше.
ПРОЕКТ «БЕЗПЕЧНЕ СЕЛИЩЕ»
В рамках проекту «Безпечне селище» у Компаніївці встановлено 14 камер відеоспостереження. Відеонагляд організовано в місцях з підвищеною небезпекою – на в’їздах-виїздах з селища, перехрестях, а також місцях масового скупчення громадян. Зйомка ведеться цілодобово, відео автоматично записується та зберігається на сервері, який розташований у Компаніївському відділенні поліції.З місцевого і районного бюджетів на встановлення камер було виділено 200 тис. грн.


Немає коментарів:

Дописати коментар