"Олександрійська правда" тепер у Facebook

суботу, 25 серпня 2018 р.

Олександрія - Ворскла 2:0

"Олександрія" після шести турів набрала 15 очок і 18 можливих. Продовжився вдалий старт чемпіонату для команди Шарана і в грі з "Ворсклою". Фактично, результат матчу з полтавчанами був вирішениц вже до середини першого тайму - двічі вдало головою зіграв Банада, "Олександрія" могла і більше забивати в першому таймі, але рахунок залишився незмінним.

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував перемогу над «Ворсклою» (2: 0).

«Думаю, гра сподобалася вболівальникам. Ми давно не діяли так агресивно, як у першому таймі. Жодного шансу не дали супернику.

До цього матчу ми дуже ретельно готувалися, адже в минулому сезоні програли обидва матчі «Ворсклі». Хлопці хотіли досягти цієї перемоги. Ми високо зустрічали суперника, хотіли прогресувати, не давати виконувати передачі, особливо Шарпару.

Хочу подякувати футболістам за те, що витримали такий темп. Могли забивати не тільки два, але і більше. Дай Бог, щоб так було й надалі », - сказав Шаран.