"Олександрійська правда" тепер у Facebook

четвер, 8 лютого 2018 р.

Олександрія отримала перемогу в спарингу з Марібор

8 лютого на турецькому зборі Олександрія в товариському матчі переграла словенський Марібор - 2: 0. Матч пройшов в абсолютно рівній боротьбі з невеликою кількістю небезпечних моментів. У першому таймі команди так і не змогли відкрити рахунок, а ось у другій половині гри Василь Грицук на 70-й хвилині реалізував пенальті, справедливо призначений арбітром за знесення Артема Сітало в штрафний Марібор. Вже на останніх секундах гри Андрій Гітченко точним ударом подвоїв перевагу української команди. В результаті 2: 0 на користь підопічних Володимира Шарана. Товариський характер гри був затьмарений на останніх хвилинах гри бійкою, яку затіяли після жорсткого зіткнення Артем Чорний і Адіс Ходжич. В результаті суддя показав словенському червону картку.