"Олександрійська правда" тепер у Facebook

понеділок, 17 вересня 2018 р.

Унікальні можливості електронного пенсійного посвідчення

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) одночасно є пенсійним посвідченням, банківською платіжною картою та електронним цифровим підписом.

Відтак, електронне пенсійне посвідчення – це унікальний сучасний технологічний багатофункціональний інструмент, за допомогою якого можна отримати пенсію, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через мережу Інтернет, розрахуватись в магазині та повноцінно користуватися всіма державними електронними сервісами. І, безперечно, електронне пенсійне посвідчення надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонеру.
За наявності електронного пенсійного посвідчення пенсіонер навіть не виходячи з дому може переглянути на веб-порталі Пенсійного фонду України інформацію стосовно свого пенсійного забезпечення, а саме: про розмір пенсії та її складові, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені страхові внески тощо. Крім того, електронне пенсійне посвідчення надає можливість написати звернення або подати заяву на перерахунок через мережу Інтернет без відвідування органу Пенсійного фонду України.
На сьогодні електронне пенсійне посвідчення мають можливість отримати усі пенсіонери, яким вже здійснюється виплата пенсії через Державний ощадний банк України або які виявили бажання отримувати пенсію через зазначену установу банку.
Для замовлення електронного пенсійного посвідчення жителям області необхідно звертатися до сервісних центрів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області за місцем їхнього проживання та подати відповідну заяву, додавши до неї документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30х25 мм.
Процедура виготовлення електронного пенсійного посвідчення триває до 30 робочих днів, після спливу яких пенсіонери зможуть отримати електронні пенсійні посвідчення у визначених ними відділеннях Ощадбанку.
Виготовлення електронного пенсійного посвідчення для пенсіонера є безкоштовним.
При цьому, паперові пенсійні посвідчення, які видавались до замовлення електронного пенсійного посвідчення, продовжують діяти. Якщо людині зручно користуватися паперовим пенсійним посвідченням, вона може отримати саме його. Якщо ж пенсіонер бажає повноцінно використовувати всі електронні сервіси Пенсійного фонду чи інших органів влади – він зробить вибір на користь електронного пенсійного посвідчення.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України 
в Кіровоградській області Наталія Сімонян

Немає коментарів:

Дописати коментар