"Олександрійська правда" тепер у Facebook

понеділок, 23 жовтня 2017 р.

Олександрійські військові вибороли Кіровоградщині друе місце

У жовтні в Харкові пройшов особово-командний Кубок України по військово-спортивну багатоборству серед чоловіків імені героя України генерал-майора Кульчицького. Участь у змаганнях взяли 103 спортсмени у складі 11 збірних команд із 12 областей України. Честь Кіровоградської області захищали військовослужбовці  в/ч 2269, а саме: молодший лейтенант Олександр Артемюк , старшина Георгій Козинець, старший солдат Артем Кравченко, Віталій Тиква та солдат Ілля Стовба.

Протягом трьох днів велася запекла боротьба в розділах «стрільба» та «всестильовий бій».
Особливої уваги заслуговує виступ лідера нашої команди – майстра спорту України Олександра Артемюка. Хочеться відзначити його фінальний поєдинок, який Олександр закінчив больовим прийомом за 18 секунд до фіналу.
За підсумками усіх змагань учасники команди отримали наступні нагороди:
Версія Б-1 вагова категорія до 60кг – 2 місце Віталій Тиква;
Версія Б-3 вагова категорія до 75кг – 1 місце Артем Кравченко;
Версія Б-3 вагова категорія до 80кг – 1 місце Георгій Козинець;
Версія Б-4 вагова категорія до 95кг – 1 місце Олександр Артемюк.
І хоча наша команда продемонструвала якісний виступ, нажаль, дана кількість призових місць у загальному підсумку не дала змогу зайняти перше місце.
Перше місце зайняла збірна команда Київської області з загальною кількістю балів -242.
Наша команда зайняла друге місце, набравши 226 балів, та третє місце посіла збірна команда Харківської області з сумою у 203 бали.